Wybór strony
Dynamicznie rozwijająca się firma z branży techniki linowej i dźwigowej do wzmocnienia swojego zespołu poszukuje osoby na stanowisko

Doradca Techniczno-Handlowy

Lokalizacja:zachodniopomorskie
Opis stanowiska:
  • Prowadzenie aktywnej sprzedaży produktów z oferty techniki podwieszania i zabezpieczania ładunku: prowadzenie rozmów handlowych, poszukiwanie potencjalnych odbiorców, wykonywanie kalkulacji, doradztwo techniczne
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Poszerzanie sieci sprzedaży w podległym regionie
  • Opracowywanie ofert i zapytań
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej produktów technicznych wymagających doradztwa
  • Mile widziane doświadczenie w branży techniki dźwigowej lub linowej
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Obsługa komputera i pakietu MS Office
  • Posiadanie zdolności interpersonalnych niezbędnych w bezpośrednim kontakcie z klientem
  • Duże zaangażowanie oraz determinacja w osiąganiu celów

Oferujemy:
  • Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Wynagrodzenie na zasadach systemu motywacyjnego
  • Długoletnią współpracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Liczne szkolenia oraz dodatkowe świadczenia pracownicze
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w zgranym zespole ludzi z pasją

Forma kontaktu: Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy: peciak@pfeifer.pl lub drogą pocztową na adres:
PFEIFER Technika Linowa i Dźwigowa Sp. z o.o.,  ul. Wrocławska 68, 55-330 Krępice k/Wrocławia